КУПИТИ DARKSIDE ОПТОМ

Кальянна продукція давно стала популярною. Зараз попит на неї постійно стабільний. При цьому, світові лідери-виробники тютюну постійно розширюють асортимент, створюючи нові смаки. В результаті лінійка постійно розширюється, що приваблює клієнтів і приносить відчутний прибуток. Власники розважальних закладів прагнуть купити Darkside оптом, щоб першими порадувати своїх відвідувачів новинками тютюну. Тому для них важливо швидко отримувати поставки в потрібному обсязі.

Дарксайд – виробник світового рівня. Що випускається їм тютюн славиться чудовою якістю, насиченим смаком і тривалим терміном куріння. Більшість любителів кальяну віддають перевагу саме цьому бренд.

DS 100
  • DS 100
  • DS 250
  • DH 250

ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ DARKSIDE В УКРАЇНІ

Компанія «ДСК-Трейдинг» є офіційним дистриб’ютором виробника Darkside в Україні.
На сайті darksideukraine.com представлена ​​тільки оригінальна продукція.
Товар приходить безпосередньо від виробника з відповідними документами.

Кожен смак тютюну Darkside відрізняється своїми особливостями.
Однак всі вони мають ряд позитивних якостей:

darksideukraine-com-wholesales-icon-01

Тютюн повністю акцизний. Це дає гарантію якості кальянної продукції.

darksideukraine-com-wholesales-icon-02

Він здатний витримати високий жар. Завдяки цьому при палінні утворюється більше диму. При цьому, гіркота відсутня.

darksideukraine-com-wholesales-icon-03

Тютюн горить повільно. За рахунок цього тривалість вживання значно зростає.

darksideukraine-com-wholesales-icon-04

Є кілька варіантів міцності. Це дає можливість відвідувачам з будь-якими смаковими уподобаннями зупиняти свій вибір на Darkside.

darksideukraine-com-wholesales-icon-05

Широкий асортимент смакової палітри. Солодкі, кислі, фруктові, трав’яні, у вигляді десертів або напоїв. Це також забезпечує більшу популярність.

darksideukraine-com-wholesales-icon-06

Постійні новинки, якими цікавляться все. Це дає можливість відвідувачам регулярно вибирати нові смаки. Так тютюн не набридає.

darksideukraine-com-wholesales-icon-07

Забивати тютюн можна різними способами. Залежно від вибору чаші, він кожен раз розкривається по-новому. Навіть відомі смаки при іншому забиванні стають чимось дивним і таким, що запам’ятовується.

ОПТОВІ ЦІНИ

На сайті ви можете оформити оптове замовлення тютюну Darkside 100 грам або Darkside 250 грам в великих кількостях.
У нас є дрібний опт від 1 кг і більший від 10 кг. Кількість замовлення не обмежена.

darksideukraine-com-wholesales-ds100

Darkside від 1 кг упаковками по 100 грам коштує всього 414 грн. При замовленні від 10 кг вартість знижується до 382 грн. за упаковку. 

darksideukraine-com-wholesales-ds250

Darkside від 1 кг упаковками по 250 грам коштує 998 грн. При оформленні замовлення від 10 кг ціна складає всього 922 грн. за упаковку.

darksideukraine-com-wholesales-dh250

Darkside Daily Hookah 250 грам при замовленні від 1 кг обійдеться всього за 839 грн. за пачку. При замовленні від 10 кг – всього 775 грн.

На сайті найвигідніші ціни. Відправляємо в будь-яке місто України в короткі терміни.
Забезпечуємо стабільні поставки в потрібному обсязі.

ВЕЛИКИЙ АСОРТИМЕНТ ТЮТЮНУ ДЛЯ КАЛЬЯНІВ ВИСОКОЇ ЯКОСТІ

Тут ви можете вигідно купити Darkside за найдоступнішими цінами. У нашому асортименті найповніший список продукції, що випускається виробника. У нас можна купити унікальні смаки з лімітованих колекцій, так як ми завжди отримуємо новинки бренду дарксайд.

Кислі, солодкі, змішані та інші смаки завжди доступні до замовлення.У наших менеджерів ви завжди можете отримати кваліфіковану консультацію по смакам. Ми підкажемо, які з них найпопулярніші, а які новинки можуть зацікавити ваших відвідувачів.

Купити оригінальний тютюн Darkside можна безпосередньо на сайті. Оптовим замовлення вважається той, що оформлений мінімум на 1 кг. При оформленні доставки товару у великих кількостях надається знижка.

Замовити тютюн можна в кілька кроків:

1. Виберіть смаки, які подобаються.
2. Додайте їх в корзину, вказавши кількість тютюну.
3. Натисніть кнопку «купити».
4. Заповніть форму доставки товару.

Ми швидко обробляємо заявки. Телефонуємо за вказаним номером для уточнення нюансів і підтвердження. Після його отримання ми відправляємо замовлення за наданим адресою. Доставка здійснюється по всій території України.

У нас найвигідніші ціни на тютюн Дарксайд. Мінімальна оптова ціна встановлена ​​від 1 кг і становить 414 гривень. Поставляється в упаковках по 100 гр. Тютюн Darkside пачками по 250 грам при замовленні від 1 кг коштує 998 грн. Daily Hookah поставляється упаковками по 250 грам. Вартість одного кілограма становить 839 грн. При замовленні від 10 кг ціна істотно змінюється.

На сайті darksideukraine.com ви можете купити тютюн оригінальної якості компанії Darkside. Тут можна придбати продукцію відомого бренду в великих кількостях. Поставки не обмежені, так як на складі завжди величезний запас тютюну всіх смаків. Компанія «ДСК-Трейдинг» здійснює швидкий збір і доставку в потрібний вам місто територією України.